Práce pro OZP
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Recepční ubytovny

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční ubytovny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 6.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 15760,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel "UNION TRADING" spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2022.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Zaměstnavatel HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 4. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.