Práce pro OZP
Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Řidič/řidička autobusu

Zaměstnavatel Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička autobusu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Řidič/ka autobusu

Zaměstnavatel Autobusová doprava s.r.o. Podbořany nabízí práci na pozici "Řidič/ka autobusu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 44000 - 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Podbořany.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.