Práce pro OZP
Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Řidič/ka autobusu mhd

Zaměstnavatel Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. nabízí práci na pozici "Řidič/ka autobusu mhd" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32500 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Řidič autobusu

Zaměstnavatel ČSAD POLKOST, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič autobusu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 145,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kostelec nad Černými lesy.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.