Práce pro OZP
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Řidič/ka nákladního automobilů - lkw

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka nákladního automobilů - lkw" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Řidič/ka kamionu

Zaměstnavatel Rumíšek, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka kamionu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louka.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Řidič c+e frigo návěs

Zaměstnavatel Jiří Šimánek a syn autodoprava s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič c+e frigo návěs" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Předměřice nad Jizerou.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Řidič/řidička mkd

Zaměstnavatel Crossborder Logistic CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička mkd" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 50000 - 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jičín.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.