Práce pro OZP
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Rozvozce/rozvozkyně

Zaměstnavatel NAD obal, s.r.o. nabízí práci na pozici "Rozvozce/rozvozkyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Řidič b + pomocné práce v údržbě

Zaměstnavatel Veřejné stravování Louny s. r. o. nabízí práci na pozici "Řidič b + pomocné práce v údržbě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13425,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Řidič/ka osobního automobilu

Zaměstnavatel Sdružení pro osobní asistenci a nezávislý život zdravotně postižených lidí z.s. nabízí práci na pozici "Řidič/ka osobního automobilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.