Práce pro OZP
Řídící pracovníci na školách pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Řídící pracovníci na školách pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Zástupce/zástupkyně ředitelky pro věci ekonomické

Zaměstnavatel Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89 nabízí práci na pozici "Zástupce/zástupkyně ředitelky pro věci ekonomické" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000 - 39000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horšovský Týn.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.