Práce pro OZP
Řídící pracovníci v oblasti vzdělávání

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Řídící pracovníci v oblasti vzdělávání“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Vř 74/2022 vedoucí oddělení rozvoje vzdělávání

Zaměstnavatel Moravskoslezský kraj nabízí práci na pozici "Vř 74/2022 vedoucí oddělení rozvoje vzdělávání" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27250 - 40120,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.