Práce pro OZP
Ruční baliči, plniči a etiketovači

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ruční baliči, plniči a etiketovači“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Ruční balič ve skladu

Zaměstnavatel SPELDE s.r.o. nabízí práci na pozici "Ruční balič ve skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 99.51,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 11. 2022.

Pomocný dělník/ce ve výrobě balič/balička

Zaměstnavatel OPTIMIA sociální podnik s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/ce ve výrobě balič/balička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Pracovník/ce skladu hotových výrobků

Zaměstnavatel NAREX Ždánice, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce skladu hotových výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ždánice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Balič/balička

Zaměstnavatel LPNH Capital s.r.o. nabízí práci na pozici "Balič/balička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Kompletační dělníci

Zaměstnavatel MYJÓMI družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kompletační dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14000 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Pracovník drobné výroby (balení výrobků)

Zaměstnavatel Ateliér Impala - sociální podnik s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník drobné výroby (balení výrobků)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Pomocný dělník/dělnice ve výrobě - balič/balička

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/dělnice ve výrobě - balič/balička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Ruční baliči, plniči a etiketovači" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 19200 - 28800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Pomocný montážní dělník/dělnice

Zaměstnavatel 1. Severočeská chráněná s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný montážní dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jirkov.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.