Práce pro OZP
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Obsluha cnc strojů

Zaměstnavatel LEXONA s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Obsluha digitalizační linky

Zaměstnavatel ROYAL SEAL, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha digitalizační linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slatina.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Obsluha cnc vysekávací a ohraňovací lis

Zaměstnavatel PPI - protipožární dveře s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc vysekávací a ohraňovací lis" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 175 - 220,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kovářská.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.