Práce pro OZP
Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Ttruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel ELMAK s. r. o. nabízí práci na pozici "Ttruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.