Práce pro OZP
Sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26280 - 38170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Sociální pracovník/ce, pracovní konzultant/ka

Zaměstnavatel Rytmus Liberec, o.p.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ce, pracovní konzultant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.