Práce pro OZP
Sociální pracovníci specialisté a další specialisté v sociální oblasti ve veřejné správě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Sociální pracovníci specialisté a další specialisté v sociální oblasti ve veřejné správě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Samostatný referent oddělení finančního řízení, kontroly a zřizovatelských funkcí v odboru sociálních věcí - investiční referent

Zaměstnavatel Ústecký kraj nabízí práci na pozici "Samostatný referent oddělení finančního řízení, kontroly a zřizovatelských funkcí v odboru sociálních věcí - investiční referent" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25280 - 37170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Samostatný referent oddělení plánování a registrace sociálních služeb v odboru sociálních věcí

Zaměstnavatel Ústecký kraj nabízí práci na pozici "Samostatný referent oddělení plánování a registrace sociálních služeb v odboru sociálních věcí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25280 - 37170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Úřednice/úředník - sociální pracovník městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník - sociální pracovník městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26280 - 38170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.