Práce pro OZP
Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Referent/referentka oddělení hospodaření s majetkem v účetnictví i. odboru hospodaření s majetkem státu

Zaměstnavatel Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí práci na pozici "Referent/referentka oddělení hospodaření s majetkem v účetnictví i. odboru hospodaření s majetkem státu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23390 - 34370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.