Práce pro OZP
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Správce/správkyně objednávek e-shopu

Zaměstnavatel KNITVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Správce/správkyně objednávek e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nová Paka.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Technicko - obchodní manažer/manažerka

Zaměstnavatel ALPENTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Technicko - obchodní manažer/manažerka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.