Práce pro OZP
Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Technical specialist digital manufacturing

Zaměstnavatel Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. nabízí práci na pozici "Technical specialist digital manufacturing" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 70000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Test automation engineer

Zaměstnavatel CertiCon a.s. nabízí práci na pozici "Test automation engineer" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 6.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 3. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.