Práce pro OZP
Správci objektů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Správci objektů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Správce budovy-údržbář

Zaměstnavatel AZBODY s.r.o. nabízí práci na pozici "Správce budovy-údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Štěchovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Správce areálu

Zaměstnavatel CISS CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Správce areálu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Správce ubytovacího objektu

Zaměstnavatel Biskupství ostravsko-opavské nabízí práci na pozici "Správce ubytovacího objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Tvrdkov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Správce a údržbář areálu

Zaměstnavatel Benediktus z.s. nabízí práci na pozici "Správce a údržbář areálu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 23000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rušinov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Specialista řízení investiční projektů a správce areálu

Zaměstnavatel Camfil CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista řízení investiční projektů a správce areálu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Pracovník údržby

Zaměstnavatel SOLID Brno s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník údržby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Správce dětského dopravního hřiště

Zaměstnavatel Technické služby města Klatov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Správce dětského dopravního hřiště" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 10. 2022.

Provozní technik, údržbář

Zaměstnavatel Pd shop, s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní technik, údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22500 - 22500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.