Práce pro OZP
Stavební technici projektanti, konstruktéři

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Stavební technici projektanti, konstruktéři“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Projektant tzb

Zaměstnavatel KTS-CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant tzb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karlovy Vary.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Projektant/ projektantka dopravních staveb

Zaměstnavatel Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/ projektantka dopravních staveb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 36000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2022.

Konstruktér/konstruktérka

Zaměstnavatel ASSPRO, projekční a inženýrská kancelář, s.r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktér/konstruktérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25860,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Náchod.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Projektant ve stavebnictví

Zaměstnavatel PROJEKTY SKOPALÍKOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant ve stavebnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.