Práce pro OZP
Střihači textilu, kůží a podobných materiálů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Střihači textilu, kůží a podobných materiálů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Střihač/střihačka

Zaměstnavatel CLINITEX ZPS s.r.o. nabízí práci na pozici "Střihač/střihačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Pomocné práce v šicí dílně

Zaměstnavatel NIRAK RELAX s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce v šicí dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.