Práce pro OZP
Strojírenští technici technologové, normovači

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Strojírenští technici technologové, normovači“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Technolog - senior

Zaměstnavatel PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. nabízí práci na pozici "Technolog - senior" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Technik výroby

Zaměstnavatel SEMPRA PRAHA a. s. nabízí práci na pozici "Technik výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Technolog/žka konstruktér/ka - senior

Zaměstnavatel GETURA PLUS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Technolog/žka konstruktér/ka - senior" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 33100 - 37100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Libina.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.