Práce pro OZP
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Švadlena, šička

Zaměstnavatel VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy nabízí práci na pozici "Švadlena, šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Šička pracovních oděvů

Zaměstnavatel Martin Bartoš nabízí práci na pozici "Šička pracovních oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12500 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Strašecí.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Šička

Zaměstnavatel DUKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Šití dětského oblečení

Zaměstnavatel Zdeňka Živná nabízí práci na pozici "Šití dětského oblečení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Šič/ka

Zaměstnavatel Helena Suchá nabízí práci na pozici "Šič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec 6.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Švadlenym šičky

Zaměstnavatel NOVILA Produktions s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlenym šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nepomuk.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 11. 2022.

Švadlena pracovních oděvů

Zaměstnavatel NELA Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena pracovních oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec 25.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Šič/šička - stříhárna

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. nabízí práci na pozici "Šič/šička - stříhárna" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Šič/ka

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Šič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8950,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Šič/šička

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. nabízí práci na pozici "Šič/šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Šička

Zaměstnavatel Enve ART s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2022.

Šička

Zaměstnavatel Lenka Zástěrová nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4 - 96.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.