Práce pro OZP
Svářeči

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Svářeči“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Montáž kovových konstrukcí, svářeč

Zaměstnavatel Václav Mazák nabízí práci na pozici "Montáž kovových konstrukcí, svářeč" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Věžovatá Pláně.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Svářeč hliníkových a nerezových dílců

Zaměstnavatel Kovo Staněk, s.r.o. nabízí práci na pozici "Svářeč hliníkových a nerezových dílců" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klobouky u Brna.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.