Práce pro OZP
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Technik kontroly kvality

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň nabízí práci na pozici "Technik kontroly kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 4.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Operátor/ka kvality

Zaměstnavatel EuroCon Quality Control Service s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 103 - 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Neštěmice.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.