Práce pro OZP
Technici počítačových sítí a systémů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Technici počítačových sítí a systémů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Technik it

Zaměstnavatel ALIS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Technik it" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Odborník počítačových systémů se znalostí sw i hw - žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Jan Nižník nabízí práci na pozici "Odborník počítačových systémů se znalostí sw i hw - žďár nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 10. 2022.

Technik/ technička

Zaměstnavatel GRASO a.s. nabízí práci na pozici "Technik/ technička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 9. 2022.

Front-end developer retailys

Zaměstnavatel Retailys.com s.r.o. nabízí práci na pozici "Front-end developer retailys" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 50000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.

Php developer pro retailys

Zaměstnavatel Retailys.com s.r.o. nabízí práci na pozici "Php developer pro retailys" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 50000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.