Práce pro OZP
Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Učitel/ka i. stupně - sdílený pedagog v 1. třídě

Zaměstnavatel Základní škola U Kostela Moravská Třebová nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. stupně - sdílený pedagog v 1. třídě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Učitel/ka i. stupně - zástup za nemoc

Zaměstnavatel Základní škola U Kostela Moravská Třebová nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. stupně - zástup za nemoc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 36000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Učitel/ka i. stupně

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. stupně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32820 - 42780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Učitel 1. stupeň

Zaměstnavatel Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín nabízí práci na pozici "Učitel 1. stupeň" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32120 - 42780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šluknov.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 10. 2022.

Učitel/ka 1. stupně

Zaměstnavatel Základní škola, Česká Lípa, 28.října 2733, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka 1. stupně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32820 - 42780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.