Práce pro OZP
Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Učitel/ka odborného výcviku - autolakýrník

Zaměstnavatel Střední škola automobilní Holice nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku - autolakýrník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32120 - 38790,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holice.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Učitel/ka odborného výcviku - karosář

Zaměstnavatel Střední škola automobilní Holice nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku - karosář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31490 - 38020,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holice.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.