Práce pro OZP
Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Učitel/ka odborných předmětů pro střední školy- elektrotechnika

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13 nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných předmětů pro střední školy- elektrotechnika" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32170 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Učitel/-ka anglického jazyka

Zaměstnavatel Střední škola a Základní škola Oselce nabízí práci na pozici "Učitel/-ka anglického jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 33140 - 43200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Oselce.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.