Práce pro OZP
Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Učitel/ka všeobecných předmětů sš - český jazyk

Zaměstnavatel Střední škola řemesel, Šumperk nabízí práci na pozici "Učitel/ka všeobecných předmětů sš - český jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32820 - 42780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - ict

Zaměstnavatel Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20 nabízí práci na pozici "Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - ict" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 12500 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2022.

Učitel/ka odborného výcviku oboru elektro-silnoproud

Zaměstnavatel Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku oboru elektro-silnoproud" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31500 - 37000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2022.

Učitel/ka odborného výcviku oboru strojní

Zaměstnavatel Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku oboru strojní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31500 - 37000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2022.

Učitel teorie předmětu ikt v libovolné kombinaci (nejlépe ma)

Zaměstnavatel Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 nabízí práci na pozici "Učitel teorie předmětu ikt v libovolné kombinaci (nejlépe ma)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32800 - 42780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.