Práce pro OZP
Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pracovník/ce na úklid - poloviční úvazek

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ pure service, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na úklid - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

Zaměstnavatel Ing. Petr Bednář nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.