Práce pro OZP
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Úklidoví pracovníci

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Pracovník úklidu - poloviční úvazek

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Uklízeč/ka, pokojský/á

Zaměstnavatel KERAMO-REALITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka, pokojský/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 10000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Pokojská

Zaměstnavatel "UNION TRADING" spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.