Práce pro OZP
Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Uklízeč-ka

Zaměstnavatel Rehabilitační ústav Hrabyně nabízí práci na pozici "Uklízeč-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 21780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrabyně.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Pracovník na úklid

Zaměstnavatel Novoměstské služby s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník na úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nové Město na Moravě.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel OLMAN SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 10. 2022.

Úklidový pracovník/pracovnice ve zdravotnictví

Zaměstnavatel TSC Services, s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/pracovnice ve zdravotnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 96.4 - 101.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 9. 2022.

Strojní čištění podlah

Zaměstnavatel SLUŽBY - ŘEKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojní čištění podlah" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6200 - 7000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2022.

Úklidový/á pracovník/ce

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Úklidoví pracovníci ve zdravotnictví

Zaměstnavatel TSC Services, s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidoví pracovníci ve zdravotnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4 - 101.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.