Práce pro OZP
Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SAPRIL Morava s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ledeč nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel Hlídací a úklidová agentura s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jimramov.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500 - 18200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uničov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Profi-tisk group s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Úklidový/á pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystrovany.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Pavel Šteker nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 10. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel Petra Mertlíková nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Náchod.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Filipa, a.s. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 9. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel kalitur s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10331,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Raspenava.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.