Práce pro OZP
Úředníci v oblasti účetnictví

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Úředníci v oblasti účetnictví“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Účetní pro neziskové organizace

Zaměstnavatel Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové nabízí práci na pozici "Účetní pro neziskové organizace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Účetní pro vedení účetnictví a daňovou evidenci

Zaměstnavatel Paveldvorsky.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní pro vedení účetnictví a daňovou evidenci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Účetní všeobecná/ý

Zaměstnavatel Paveldvorsky.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní všeobecná/ý" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.