Práce pro OZP
Úředníci ve skladech

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Úředníci ve skladech“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Vedoucí skladu

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32000 - 36000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Referent/ka skladu

Zaměstnavatel FENIX solutions s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mohelnice.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.