Práce pro OZP
Všeobecné sestry bez specializace

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Všeobecné sestry bez specializace“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Všeobecná/ý diplomovaná/ý sestra/bratr

Zaměstnavatel Neurologická ambulance, s. r. o. nabízí práci na pozici "Všeobecná/ý diplomovaná/ý sestra/bratr" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel Oční Centrum Děčín s.r.o. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 25000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.