Práce pro OZP
Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Vychovatel/ka v domově mládeže

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5. května 3 nabízí práci na pozici "Vychovatel/ka v domově mládeže" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31290 - 36130,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lišov.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.