Práce pro OZP
Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Vychovatelé

Zaměstnavatel Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín nabízí práci na pozici "Vychovatelé" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19674 - 24876,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Vychovatel/ka v zařízení ústavní péče

Zaměstnavatel Dětský domov, Dubá - Deštná 6, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Vychovatel/ka v zařízení ústavní péče" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31290 - 37060,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dubá.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.