Práce pro OZP
Zahradníci floristé a květináři

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Zahradníci floristé a květináři“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Zahradník/zahradnice

Zaměstnavatel STAEG Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Zahradník/zahradnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vyškov.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2022.

Zahradník/ice

Zaměstnavatel Sdružení POMOC, z.s. nabízí práci na pozici "Zahradník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.