Práce pro OZP
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Zedník - pomocný zedník

Zaměstnavatel CompSystems, s.r.o. nabízí práci na pozici "Zedník - pomocný zedník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Letovice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Zedník/zednice

Zaměstnavatel K&M SVOBODOVI s.r.o. nabízí práci na pozici "Zedník/zednice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.