Úřad práce Brno-město

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Brno-město. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Brno-město:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Personalista

Zaměstnavatel MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. nabízí práci na pozici "Personalista" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19700 - 32400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19700 - 32400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Sekretářka odboru hospodaření s majetkem státu, úzsvm

Zaměstnavatel Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí práci na pozici "Sekretářka odboru hospodaření s majetkem státu, úzsvm" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16980 - 24780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Chrlice.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Úklizeč/ka

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Boskovicko, z.ú. nabízí práci na pozici "Úklizeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Administrativní pracovnice(ník) sekretariátu

Zaměstnavatel Komora veterinárních lékařů České republiky nabízí práci na pozici "Administrativní pracovnice(ník) sekretariátu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Obchodně-technický zástupce, ročtář, cenař

Zaměstnavatel SOMI-CNC s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodně-technický zástupce, ročtář, cenař" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 40000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Řidič nákladního automobilu do 3,5t - rozvoz paletového zboží čr

Zaměstnavatel Bc. Martin Černák nabízí práci na pozici "Řidič nákladního automobilu do 3,5t - rozvoz paletového zboží čr" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Černovice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2022.

Kompletovač drobných výrobků

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletovač drobných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12150,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Pomocné práce v kartonáži výroby

Zaměstnavatel Craftwork s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce v kartonáži výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Pomocná účetní

Zaměstnavatel symetrie s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

Projektant/ka vodovodů a kanalizací

Zaměstnavatel Technical Project, s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/ka vodovodů a kanalizací" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26600 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.