Pracovník ostrahy, strážný

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Brno-střed, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BLESK Servis s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Brno-město. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovník ostrahy, strážný“ (vhodné pro OZP)

Hledáme pracovníky ostrahy pro administrativní objekt v Brně. Pouze denní směny v pracovních dnech, možnost plného i zkráceného úvazku. Určeno pouze pro OZP (invalidní důchodce). Mzda od 107 Kč/hod. V případě zájmu je nutné kontaktovat technika zakázky - David Urbančík, tel.: 774 110 964, a domluvit si schůzku (není trvale přítomen!)
Místo výkonu práce: BLESK Servis s.r.o. - Polní
Polní 1011 /37
Brno-střed, Jihomoravský kraj 639 00
Mzda: 18000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 13. 8. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 17. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník ostrahy, strážný“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BLESK Servis s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Brno-střed. Nabídka práce „Pracovník ostrahy, strážný“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Brno-město.