Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Manažer/ka provozu úklidových služeb

Zaměstnavatel Čistící stroje s.r.o. nabízí práci na pozici "Manažer/ka provozu úklidových služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Litvínovice.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

: uklízeč/ka

Zaměstnavatel Středisko pro rodinu a mezilidské vztahy a Linka důvěry České Budějovice o.p.s. nabízí práci na pozici ": uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 3000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Telefonní specialista/ka

Zaměstnavatel ATODA spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní specialista/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Distributor/distributorka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor/distributorka reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Vedoucí pracovník/ice-mistr/ová

Zaměstnavatel A+B služby spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí pracovník/ice-mistr/ová" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2022.

Sociální pracovník/ice

Zaměstnavatel Asistence Pomoc a Péče Slunečnice, z. ú. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 148,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dříteň.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Asistent/ka pedagoga

Zaměstnavatel Dětský domov, Boršov nad Vltavou, Na Planýrce 168 nabízí práci na pozici "Asistent/ka pedagoga" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boršov nad Vltavou.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

: vrátný/á

Zaměstnavatel Jihočeská masna, s.r.o. nabízí práci na pozici ": vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel UNIPACK CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/úklidová pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Zaměstnavatel NEO CRAFTS s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Dispečer/dispečerka kamionové dopravy

Zaměstnavatel TRANSPORTE RICHTER s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/dispečerka kamionové dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Doubravice.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.