Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky

Pomocní dělníci ve výrobě

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KOVOTEX s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 29. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky“ (vhodné pro OZP)

Pracovní pozice vyhrazena pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Náplň práce: práce u automatické práškovací linky, navěšování dílů před lakováním, svěšování a balení dílů po nalakování.
Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní odměny, výkonnostní odměny, závodní stravování 10 Kč za oběd, vánoční bonusy, týden dovolené navíc, volné víkendy.
Kontakt: telefonicky (7 -14:30 hod.).
Místo výkonu práce: KOVOTEX s.r.o.
Hany Kvapilové 2370 /12
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 10
Mzda: 18000 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 27. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 26. 8. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 3. 7. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti KOVOTEX s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - České Budějovice. Nabídka práce „Dělník/ice práškové lakovny-pracovník/ice u linky“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - České Budějovice.