Řidič/ka pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Robert Janák s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 11. 7. 2022 na Úřadu práce ČR - České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Řidič/ka pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu“ (vhodné pro OZP)

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Přijmeme řidiče pro mezinárodní a vnitrostátní přepravu DE + CZ. Požadujeme platný ŘP sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost AJ či NJ výhodou. Nutná časová flexibilita.
Zaměstnanecké výhody: měsíční mzda od 34 000 Kč čistého, profesní růst, služební telefon, příspěvek na dojíždění (bydliště mimo ČB), další zaměstnanecké benefity, náborový příspěvek 10 000 Kč.
Nástup: možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.
Místo výkonu práce: Robert Janák s.r.o. - Okružní ul.
Okružní 665
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 01
Mzda: 43000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 11. 7. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 9. 9. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 7. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řidič/ka pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Robert Janák s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - České Budějovice. Nabídka práce „Řidič/ka pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - České Budějovice.