Telefonní specialista/ka

Operátoři telefonních panelů

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ATODA spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 3. 8. 2022 na Úřadu práce ČR - České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Telefonní specialista/ka“ (vhodné pro OZP)

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Na pozici Telefonního specialisty hledáme nové kolegy, kteří se nebojí komunikace. Staňte se součástí našeho týmu a získejte práci ještě dnes.
Proč je fajn pracovat u ATODY? NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ; odměna za doporučení nového zaměstnance 4 000 Kč; nabízíme práci na HPP nebo DPP s možností zkrácených úvazků na 7 nebo 6 hodin; pracovní doba je u nás pouze po-pá (dle pracovního úvazku), víkendy a státní svátky budete mít volno; jedná se o fyzicky nenáročnou práci; řada soutěží o zajímavé ceny; občerstvení na pracovišti zdarma.
Jaká bude náplň Vaší práce? Komunikace s klienty a zapisování údajů do PC.
Co by měl splňovat ideální uchazeč? Jste komunikativní a rád/a se učíte novým věcem? Máte příjemný hlasový projev a čeština Vám nedělá problém? Umíte pracovat na PC- základní uživatelská znalost? Hledáte práci, kde je přátelský kolektiv?
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (po-pá, 8:00-15:30 hod.).Místo výkonu práce: ATODA spol. s r.o.
Lidická třída 2331 /6a
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 01
Mzda: 21000 - 23000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 8. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 2. 10. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 8. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Telefonní specialista/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ATODA spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - České Budějovice. Nabídka práce „Telefonní specialista/ka“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - České Budějovice.