Úřad práce Chrudim

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Chrudim. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Chrudim:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/uklízečka administrativních prostor

Zaměstnavatel FALANX PATRON spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka administrativních prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel SEKURO & Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 115 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel SEKURO & Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 120 - 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třemošnice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel SEKURO & Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 120 - 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Pracovník obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovník obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Proseč.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 6. 2022.

Automechanik

Zaměstnavatel Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 21000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 6. 2022.

Pracovníci v oblasti prodeje

Zaměstnavatel Bohemia Regent spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci v oblasti prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Svídnice.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel EVONA a.s. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 6. 2022.

Pomocný kuchař/ka, pracovník/ce na rozvoz a výdej obědů

Zaměstnavatel Dana Vobejdová nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka, pracovník/ce na rozvoz a výdej obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Proseč.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 6. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel EVONA PLUS s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 98,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2022.

Servisní technik

Zaměstnavatel T-servis, kompresory s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rabštejnská Lhota.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 6. 2022.