Úřad práce Havlíčkův Brod

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Havlíčkův Brod. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Havlíčkův Brod:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Sociální pracovník/ce - administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Domov pro seniory Havlíčkův Brod, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ce - administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27430 - 40110,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FOVY s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Fakturant/ka

Zaměstnavatel BMRC Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Fakturant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Světlá nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Zdravotní sestra, zubní instrumentářka

Zaměstnavatel MDDr. Petr Longin nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra, zubní instrumentářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2022.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20274 - 22370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šlapanov.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.

Ekonom/ka

Zaměstnavatel Oblastní charita Havlíčkův Brod nabízí práci na pozici "Ekonom/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 7. 2022.

Mistr/ová v dílně

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistr/ová v dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 7. 2022.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 120 - 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Světlá nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 7. 2022.

Knihovník/knihovnice

Zaměstnavatel CEKUS Chotěboř nabízí práci na pozici "Knihovník/knihovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chotěboř.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 6. 2022.