Úřad práce Hodonín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Hodonín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Hodonín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service, o. p. s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ždánice.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Balič/ka dárkového zboží

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Balič/ka dárkového zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Učitel/ka mateřské školy - speciální pedagog

Zaměstnavatel Mateřská škola, Hodonín, Sídlištní 2, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka mateřské školy - speciální pedagog" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 30930 - 36330,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Strážný/á - hlídání objektu

Zaměstnavatel Falcon security, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á - hlídání objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Kurýr doručovatel/ka dpd zásilek

Zaměstnavatel MIRYTRANS s.r.o. nabízí práci na pozici "Kurýr doručovatel/ka dpd zásilek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Pracovník/ce na úklid lékárny

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na úklid lékárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Servírka/číšník

Zaměstnavatel SaZ Invest s.r.o. nabízí práci na pozici "Servírka/číšník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blatnice pod Svatým Antonínkem.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Petr Kraštenič nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Zdravotní sestra - odběrová sestra

Zaměstnavatel IFCOR - KLINICKÉ LABORATOŘE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra - odběrová sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 180,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Specialista back office činností pro skupinu erste group

Zaměstnavatel Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista back office činností pro skupinu erste group" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

Specialista back office činností s německým jazykem

Zaměstnavatel Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista back office činností s německým jazykem" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.