Řidiči vysokozdvižných vozíků

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Hledáte práci v lokalitě Bzenec, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RAPA, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Řidiči vysokozdvižných vozíků“ (vhodné pro OZP)

Požadujeme:zkušenost s aktivním řízením VZV - podmínka, fyzickou a manuální zručnost, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost. Pracovní poměr: na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební lhůtou. Podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele. Kontakt na tel. 518 384 866 od 6:00 do 14:00 hod, na mail: rapa@rapabzenec.cz a osobně.
Místo výkonu práce: RAPA, s.r.o.
Nový svět 776
Bzenec, Jihomoravský kraj 696 81
Mzda: 120,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 12. 5. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 11. 7. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řidiči vysokozdvižných vozíků“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RAPA, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Bzenec. Nabídka práce „Řidiči vysokozdvižných vozíků“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.