Úklidový pracovník/ce

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Hodonín, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti A.G.J. - facility s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 21. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Úklidový pracovník/ce“ (vhodné pro OZP)

Místo je určeno pro OZP. Co u nás budete dělat: vnitřní úklid kanceláří, kuchyňky, WC a zázemí společných prostor, úvazek 10 hod/týdně, odpolední směny po úředních hodinách. Co vám nabízíme: dobré platové podmínky + osobní ohodnocení, zaškolení, dlouhodobou spolupráci. Požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost. Nechodit na pracoviště. První kontakt na telefon nebo emailem.
Místo výkonu práce: A.G.J. - facility s.r.o. - Hodonín
Dobrovolského 255 /1
Hodonín, Jihomoravský kraj 695 01
Mzda: 100 - 130,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 27. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 20. 8. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Úklidový pracovník/ce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti A.G.J. - facility s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Hodonín. Nabídka práce „Úklidový pracovník/ce“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.