Uklízeč/ka

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Hodonín, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti FORCORP GROUP spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 7. 2022 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Uklízeč/ka“ (vhodné pro OZP)

Provádění běžného úklidu-zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků.
Doba úklidu: po+st 16:30-20:30hod,út,čt 15:30-19:30, pá 14:30-18:30hod.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). První kontakt možný POUZE telefonicky 723 612 506 nebo emailem prace@forcorp.cz. Nechodit na pracoviště

Místo výkonu práce: FORCORP GROUP spol. s r.o. Hodonín 1
Národní třída 373 /25
Hodonín, Jihomoravský kraj 695 01
Mzda: 106.5,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 25. 7. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 30. 9. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 7. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Uklízeč/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti FORCORP GROUP spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Hodonín. Nabídka práce „Uklízeč/ka“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.